خروج
سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری بوکان

صدور برگ مرخصی آخرین اخبار سازمان حمل و نقل خرید و فروش تاکسی تماس با ما

آغاز ثبت نام خودروهای باری دیزلی درون شهری و حومه بوکان

۱۳۹۵-۱۲-۱۵
آغاز ثبت نام خودروهای باری دیزلی درون شهری و حومه بوکان
آغاز ثبت نام خودروهای باری دیزلی درون شهری و حومه بوکان

مهندس طاهر جورپور با اشاره به مصوبه هیات دولت در خصوص سهمیه‌بندی سوخت ناوگان دیزلی بر اساس پیمایش بیان کرد: با توجه به ابلاغیه دفتر حمل و نقل عمومی ترافیک شهری، تخصیص سوخت به کلیه دارندگان ناوگان حمل بار دیزلی ثبت‌نام شده در سامانه utcms.ir صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: دارندگان این ناوگان تا۱۵ اسفند ماه۹۵  مهلت دارند نسبت به ساماندهی و ثبت‌نام اقدام نمایند.

 

او تصریح کرد: به طبع اولویت تخصیص گازوئیل با کسانی خواهد بود که قبلا در سامانه navganbari.ir ثبت‌نام و از سازمان تاکسیرانی پروانه اشتغال حمل بار درون شهری و حومه بوکان دریافت کرده باشند

جورپور یادآورشد:در مرحله اول ِاصلاح سهمیه های سوخت ،سهمیه ناوگان و وسایل نقلیه ای که ساماندهی نشده اند حذف شده و برای ناوگان ثبت نام شده سهمیه خاص تخصیص می یابد.

وی خاطر نشان کرد: از تمامی رانندگان دیزل بالای سه و نیم تن، سه و نیم تا ۶ تن و نیز بالای ۱۰ تن که در حوزه حمل و نقل بار شهری فعالیت دارند، تقاضا می‌شود برای این که سهمیه سوخت وسیله نقلیه آن ها پایدار باشد، تا ۱۰ اسفند ماه ۹۵ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی در ادامه گفت: این دسته از رانندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به واحد اجرایی سازمان مدیریت حمل و نقل و بار مراجعه کنند.

 

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و بار درون شهری شهرداری بوکان اضافه کرد: افراد با همراه داشتن کارت و سند ماشین و کپی مدارک شناسایی به سازمان تاکسیرانی یا به دفتر شرکت تعاونی حمل و نقل باری درون شهری ره پیما واقع در سه راه شهامت روبروی کبابی سامان نبش کوچه آرمان ۹ مراجعه فرمایند.


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است
گروه برنامه نویسی سان اَپ